tutvustus
        esileht   kontakt mokalaat
registreerimine   unustasid parooli?
kasutaja  
parool
aadressid
lemmikud
otsi otsi täpselt
Ostukeskkond

tagasi

vaata demonstratsiooni          

LAADAPLATSI VALIMINE 

  • Esilehel on võimalik valida laadaplatse vasakul ja paremal leiduvatest nimekirjadest või keskel asetsevalt kaardilt maakondade järgi 

  • Üleval päises on kolm erinevat kataloogi: Kaupmehed, Tooted ja Eesti kaart

  • Otsingu väljale on võimalik sisestada märksõna huvipakkuva toote või artikli kohta. Soovi korral saab korraldada detailset otsingut  

  • Hinnaotsingu korraldamisel aitab üleval päises link hinnapäring, kus pärast huvipakkuvate artiklite otsingut, saab esitada kõigi valitud kaupade kohta hinnapäringu
LAADAPLATSID

Valides huvipakkuva laada ilmub laadaplats. Seal kuvatakse kaupmeeste aknad vastavalt valikule, kas kaupmehe või tema asukoha pildiga. Mõne teise laadaplatsi saab valida ripp-menüüst või selle kõrval olevate noolte abil. 

Kaupmeeste akende alla on paigutatud autod. Kui on transpordihind määratud, siis leiab sinise auto, määramata hinda tähistab roosa auto ja punase auto korral on transport tootehinna sees.
 
Laadaplatsi paremas servas asub scrollbar, kus saab sirvida ekraanist välja jäänud kaupmeeste infoaknaid. Samuti on võimalik ülejäänud infoaknaid vaadata üleval asuvate kvartali linkide kaudu.

KAUPMEHE MÜÜGILETT

Laadaplatsil asuva kaupmehe akna kaudu on võimalik vaadata nii tema tooteid kui ka profiili:

1. Profiil 
 
Kui soovid näha ainult kaupmehe profiili, klõpsa kaupmehe aknas lingile „profiil”. Avanenud infoaknast leiab erinevatel laatadel esindatud tooterühmad ja tutvustava teksti. Lisaks saab lugeda või jätta kaupmehe kohta kommentaare (pliiats). 
 
Soovides kaupmehe kontakti meelde jätta, klõpsa linki „lisa kontakt”. Valitud kaupmeeste kontaktid leiab päises lingi alt „aadressid”

2. Tooted

Kui soovid näha kaupmehe tooteid, mis asuvad valitud laadaplatsil, siis klõpsa kaupmehe aknas „tooted”. Avaneb infoaken ja toodeteleht.

Soovides toodetelehel mõnda toodet lähedamalt vaadata, siis klõpsa
„vaatan lähemalt”.
 
Soovides vaadata toodet hiljem uuesti, klõpsa linki „jätan meelde”.
Valitud tooted leiab päises lingi alt „lemmikud”

LISAVÕIMALUSED

1. Internetipõhised suhtluskanalid

Külastajal on võimalik kaupmehega suhelda mitmeid suhtluskanaleid pidi. Kõik suhtluskanalid on nähtavad turuplatsi all avanevas kaupmehe infoaknas. Lisaks telefoninumbrile, võib külastaja kasutada ka internetitelefoni Skype ja reaalajas kirjavahetust võimaldavat MSN'i

o         Skype
Selleks, et allalaadida Skype suhtlusprogramm, sisene lehele
http://www.skype.com ja kliki veebilehe vasakul üleval nurgas linki „Download”

o          MSN
Selleks, et allalaadida MSN suhtlusprogramm, sisene lehele
http://get.live.com/WL/config_all

Jäta märge toote „Messenger” ette ja installeeri programm

Kui avada installeeritud programm, peab esilehele sisestama oma kasutajatunnused. Juhul kui need puuduvad, saab seda teha lehe allosas: „Sign up for a Windows Live ID”

2. Soovinurk

Soovinurgas saab esitada kaupmeestele oma erisoovid

 

 

Kõik õigused reserveeritud.   All rights reserved.